Bağcılar Kombi Servisi

Kocasinan

Kocasinan

Bağcılar semtinin en büyük mahallesinden birisi Kocasinan semtte tanınmış ve kalabalık nüfusu bağcıların en eski yerleşim yeri Kocasinan mahallesi sadece bu ilçede değil, İstanbul da çoğu kişinin adını sık duyduğu, gördüğü bir mahalledir.

Sözü uzatmadan Kocasinan mahallesi için sunmuş olduğumuz, kombi servis hizmeti hakkında sizlere önemli bilgileri bu konu alında paylaşıyoruz. Öncelikle bilmelisiniz ki; Kocasinan kombi servisi bu hizmeti size özel teknik servis olarak vermektedir. Bize cihazlarınızın garanti süresi dolmuş ise ulaşınız.

kocasinan

Kocasinan özel kombi teknik servis olarak tüm marka ve model cihazlara bakabilen uzman teknik elemanlar ile çalışmaktadır. Değişen parça ve işçilik garantisi ile 7/24 yanı başınızdadır. Firma olarak bağcılar ilçesi tüm mahalleler dahilinde servis, arıza tespit ücretimiz sabit 30 tl olarak belirlenmiştir.

4 thoughts on “Kocasinan

 1. mehmet

  merhaba kocasinan merkez mahellesinde oturuyorum. baymak marka kombimiz var altindan su akıtıyor tahminen ne kadar masrafı vardır bilgi verirseniz sevinirim .

  1. admin Post author

   Mehmet bey kombinin altından derken emniyet ventili arızalı ise bunun ücreti ortalama 80 ile 120 tl arasındadır. Baymak kombi modelini ve suyun tam olarak nereden akıttığını söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Yine su akıtmasına sebep olan bir çok parça olduğunu bilmelisiniz. Birincisi plaka eşanjör ikincisi doldurma vanası arızızalanmış olabilir.

 2. Selim

  Merhaba kocasinan da oturuyoruz. Baymak marka kombimiz var servis çağırdık üç yollu vana arızalı dediler çok yüksek fiyat söyleyince yaptırmadık. Bize bu parça için uygun fiyat verebilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button