Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Bakımı

Bağcılar Kombi Bakımı

Kombileriniz artık bu mevsimden sonra yanmaya başlayacak. Koca bir kış boyunca devamlı çalışacak olan kombilerinizi kış için çalıştırmaya başlamadan önce  evvel servis bakımını yani yıllık bakımını yaptırmalısınız. Kombinizi kontrol ettirmeden çalışırısanız kombinin sorunları varsa eğer bunu fark etmeden çalıştırarak, diğer parçalarına da zarar verirsiniz. Kombiler pahalı ve aralıksız çalışmak için dayanıklı aletler olduğu için, bakımsız ve kontrolsüz çalıştığında da daha önemli parçaları da arızalı parçalar bozar.

Tüm bunların olmaması için, kombinizi kışın problemiz çalıştırmak için, çok büyük mevlalarda arıza parası ödememek için illa ki servis bakımı şarttır. Yoksa sonucunda ya kombinize sürekli servis ve arıza parası harcarsınız. Ya da kombileriniz çöpe giderek çöp olur.

Bağcılar kombi servisiniz, Bağcılar da kombiniz için uygun ve garantili kombi bakım hizmetleri vermektedir. Kombi bakım ve arıza servisi, Bağcılar servis bakım ve onarım…

2 thoughts on “Bağcılar Kombi Bakımı

 1. fatih

  Merhaba kombi bakımı yaptırmak istiyoruz.Bakımda yapılan işlemler nelerdir ? Bilgi alabilirmiyiz ? Kombimizin markası Vaillant

  1. admin Post author

   Periyodik kombi bakımı standart olarak aşağıdaki işlemlerden geçmektedir. Burada kombi markası gözetilmeden aynı işlemler yapışır.
   1. Fan motoru temizliği
   2. Yanma haznesi, blör temizlenir.
   3. Çakmak elektrotları ve iyon çubuğu zımparalanır.
   4. Genleşme tankı havası kontrol edilir, eksik ise tamamlanır.
   5. Cihazın genel temizliği yapılır.
   6. Kalorifer dönüş hattı filtresi temizlenir.
   7. Gaz valfi, modülasyonu kontrol edilir.
   8. Peteklerin havası kontrol edilir.

   Bize bağcılar ilçesi sınırlarından arayan tüm kombi kullanıcıları için kombi bakımı kampanyamızdan haberdar olmak için bizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button